Witamy serdecznie na naszej stronie
ul. Dworcowa 33, 62-330 Nekla     888 15 16 15     biuroakademiatalentow.net

Wydarzenia

POWITANIE WIOSNY

POWITANIE WIOSNY

W poniedziałek 21 marca do naszych Maluszków przybyła Pani Wiosna. Ubrana na zielono, w kwietnym kapeluszu, rozsiewała dookoła wiele uśmiechów i sprawiła, że świat stał się kolorowy.

Najpierw Pani Wiosna zaprosiła wszystkie ubrane w zielone stroje Maluchy do tanecznej zabawy w kółeczku, a następnie opowiedziała nieco o kwitnących wiosną przebiśniegach, hiacyntach, krokusach, żonkilach i szafirkach. I zaprosiła dzieci do wykonania dwóch zadań. Pierwsze z nich polegało na tym, aby Maluchy pomogły wsiać kwiatki do doniczek oraz wsadzić stokrotki. Nasi mali ogrodnicy dzielnie się spisali i bardzo chętnie pomogli w tym zadaniu.

Kiedy wszystkie kwiatki zostały podlane, Pani Wiosna postawiła przed dziećmi kolejne wyzwanie. Tym razem nasze kochane Maluszki musiały pomóc dzięciołom nakarmić pisklęta. Nie było to wcale łatwe zadanie – ale nasi żłobkowicze bardzo się starali. I chociaż była to tylko zabawa, dowiedzieli się, co jest przysmakiem dzięciołów, jaką rolę pełnią one w leśnym ekosystemie oraz jak opiekują się swoim potomstwem.

 

A teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Data dodania: piątek 1 kwietnia 2022
Czytany: 128 razy

powrót do listy

MAPA DOJAZDU - ZOBACZ JAK DO NAS TRAFIĆ

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone Żłobek Akademia Malucha

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl